Investice do reálných komodit (zlato, stříbro, platina)

Pokud disponujete volnými finančními prostředky a máte je uloženy například v bance, tak výnos z takto uložených peněz pravděpodobně nepřesáhne ani aktuální míru inflace. To platí i v případě termínovaných účtů, kde jsou dnes úrokové sazby rovněž stále na poměrně nízké úrovni i přes zvyšující se základní úrokovou sazbu ze strany ČNB.

V případě, že se rozhodnete investovat  do reálných komodit (zlato, stříbro, platina), tak máte možnost své peníze zhodnotit efektivněji a hlavně uchovat relativně bezpečně jejich hodnotu.

Netvrdíme svým klientům, že cena komodit jednoznačně poroste. Predikujeme její nárůst s mírou velké pravděpodobnosti ve středně a dlouhodobém horizontu času. Avšak svým klientům nabízíme diverzifikaci rizika mezi nimi a naší společností a to v podobě garantované odkupní ceny.

Dále pak můžete využít náš program postupného splácení kupní ceny (spoření) a to jak do zlatých slitků a mincí, tak i do stříbra a platiny.

Business Global Group - jistota v nejisté době.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na tel 607 071 071. Ochotně Vám kdykoli poradíme, jak investovat do zlata a rádi Vás přivítáme u nás v centru Prahy - Na Příkopě 12 v Pasáži Černá růže nebo za Vámi pošleme některého z našich kolegů.

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Váš e-mail:
Dotaz: